II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płd.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 6 15 5 0 1 39:9
2 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 6 15 5 0 1 37:12
3 KS UNIA RACIBÓRZ 6 13 4 1 1 41:18
4 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 6 9 3 0 3 22:23
5 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 6 9 3 0 3 21:24
6 BTS REKORD 6 7 2 1 3 16:16
7 UKS LISEK MILÓWKA 6 3 1 0 5 7:44
8 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 6 0 0 0 6 1:38
Kolejka nr 6
2020-09-19/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ 4:6
2020-09-19/12:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - BTS REKORD 3:1
2020-09-19/13:00 UKS LISEK MILÓWKA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 4:0
2020-09-20/09:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 5:1
Kolejka nr 6
2020-09-19/09:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS UNIA RACIBÓRZ 4:6
2020-09-19/12:30 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - BTS REKORD 3:1
2020-09-19/13:00 UKS LISEK MILÓWKA - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 4:0
2020-09-20/09:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 5:1
Kolejka nr 5
2020-09-12/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - BTS REKORD 0:2
2020-09-12/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - UKS LISEK MILÓWKA 10:0
2020-09-12/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0:6
2020-09-13/10:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 4:6
Kolejka nr 4
2020-09-05/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 10:0
2020-09-05/11:00 BTS REKORD - KS UNIA RACIBÓRZ 3:3
2020-09-06/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 9:0
2020-09-06/13:00 UKS LISEK MILÓWKA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 0:5
Kolejka nr 3
2020-08-29/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - BTS REKORD 4:3
2020-08-29/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 3:0
2020-08-29/10:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - UKS LISEK MILÓWKA 7:1
2020-08-29/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 9:0
Kolejka nr 2
2020-08-23/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 0:8
2020-08-23/12:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ 8:3
2020-08-23/13:00 UKS LISEK MILÓWKA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 1:12
2020-08-23/14:30 BTS REKORD - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 5:1
Kolejka nr 1
2020-08-16/10:00 UKS LISEK MILÓWKA - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 1:10
2020-08-18/18:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS UNIA RACIBÓRZ 3:10
2020-08-19/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - BTS REKORD 5:2
2020-08-27/16:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY 5:1
Kolejka nr 7
2020-09-26/09:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-09-26/09:30 BTS REKORD - UKS LISEK MILÓWKA -:-
2020-09-26/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-10-08/17:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 8
2020-10-03/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - UKS LISEK MILÓWKA -:-
2020-10-03/10:00 BTS REKORD - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-10-03/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-10-03/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
Kolejka nr 9
2020-10-10/09:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2020-10-10/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-10-11/10:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - BTS REKORD -:-
2020-10-11/12:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - UKS LISEK MILÓWKA -:-
Kolejka nr 10
2020-10-17/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-10-17/10:00 UKS LISEK MILÓWKA - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-10-17/10:00 BTS REKORD - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2020-10-17/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
Kolejka nr 11
2020-10-24/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-10-24/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ - BTS REKORD -:-
2020-10-24/10:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2020-10-24/14:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - UKS LISEK MILÓWKA -:-
Kolejka nr 12
2020-10-31/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-10-31/10:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2020-10-31/10:00 UKS LISEK MILÓWKA - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-10-31/10:00 BTS REKORD - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 13
2020-11-07/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2020-11-07/10:00 BTS REKORD - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2020-11-07/10:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - UKS LISEK MILÓWKA -:-
2020-11-07/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 14
2020-11-14/10:00 UKS LISEK MILÓWKA - BTS REKORD -:-
2020-11-15/14:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2020-11-15/14:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2020-11-15/14:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-