Druga liga kobiet "grupa 3"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS BIELAWIANKA BIELAWA 4 12 4 0 0 15:4
2 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 4 10 3 1 0 10:3
3 LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA 4 8 2 2 0 7:4
4 KS UNIA OPOLE 4 7 2 1 1 7:3
5 KKS ZABRZE 4 7 2 1 1 11:7
6 LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA 4 7 2 1 1 18:5
7 K.S ORLIK JELENIA GÓRA 4 5 1 2 1 8:8
8 TKKF STILON GORZÓW WLKP. 4 3 1 0 3 5:12
9 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 3 3 1 0 2 9:6
10 AZS WROCŁAW 3 2 0 2 1 4:6
11 UKS JASKÓŁKI 4 0 0 0 4 0:16
12 PROMIEŃ ŻARY 4 0 0 0 4 2:22
Kolejka nr 4
2019-09-14/16:00 LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA - K.S ORLIK JELENIA GÓRA 2:2
2019-09-15/16:00 PROMIEŃ ŻARY - UKS BIELAWIANKA BIELAWA 0:6
2019-09-15/16:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - TKKF STILON GORZÓW WLKP. 6:1
2019-09-15/16:00 LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - UKS JASKÓŁKI 5:0
2019-09-15/16:00 KKS ZABRZE - KS UNIA OPOLE 1:2
2019-09-18/16:30 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - AZS WROCŁAW -:-
Kolejka nr 4
2019-09-14/16:00 LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA - K.S ORLIK JELENIA GÓRA 2:2
2019-09-15/16:00 PROMIEŃ ŻARY - UKS BIELAWIANKA BIELAWA 0:6
2019-09-15/16:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - TKKF STILON GORZÓW WLKP. 6:1
2019-09-15/16:00 LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - UKS JASKÓŁKI 5:0
2019-09-15/16:00 KKS ZABRZE - KS UNIA OPOLE 1:2
Kolejka nr 3
2019-09-07/11:00 TKKF STILON GORZÓW WLKP. - LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 2:1
2019-09-07/15:00 AZS WROCŁAW - LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA 1:1
2019-09-07/16:00 UKS JASKÓŁKI - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:1
2019-09-08/12:00 KKS ZABRZE - PROMIEŃ ŻARY 4:1
2019-09-08/16:00 K.S ORLIK JELENIA GÓRA - UKS BIELAWIANKA BIELAWA 2:3
2019-09-08/18:00 KS UNIA OPOLE - LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA 1:1
Kolejka nr 2
2019-08-31/11:00 UKS BIELAWIANKA BIELAWA - AZS WROCŁAW 3:1
2019-08-31/16:00 LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA - TKKF STILON GORZÓW WLKP. 2:1
2019-08-31/17:00 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - UKS JASKÓŁKI 8:0
2019-08-31/17:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - KS UNIA OPOLE 1:0
2019-09-01/15:00 PROMIEŃ ŻARY - K.S ORLIK JELENIA GÓRA 1:2
2019-09-01/17:00 LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - KKS ZABRZE 2:4
Kolejka nr 1
2019-08-24/12:00 TKKF STILON GORZÓW WLKP. - UKS BIELAWIANKA BIELAWA 1:3
2019-08-24/13:00 LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - PROMIEŃ ŻARY 10:0
2019-08-24/17:00 KS UNIA OPOLE - LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE 4:0
2019-08-24/17:00 UKS JASKÓŁKI - LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA 0:2
2019-08-25/11:00 AZS WROCŁAW - K.S ORLIK JELENIA GÓRA 2:2
2019-08-25/15:00 KKS ZABRZE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 2:2
Kolejka nr 4
2019-09-18/16:30 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - AZS WROCŁAW -:-
Kolejka nr 5
2019-09-21/16:00 UKS JASKÓŁKI - KKS ZABRZE -:-
2019-09-21/17:00 KS UNIA OPOLE - PROMIEŃ ŻARY -:-
2019-09-22/11:00 UKS BIELAWIANKA BIELAWA - LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA -:-
2019-09-22/14:00 TKKF STILON GORZÓW WLKP. - LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA -:-
2019-09-22/14:00 AZS WROCŁAW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-09-22/16:00 K.S ORLIK JELENIA GÓRA - LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE -:-
Kolejka nr 6
2019-09-28/16:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - K.S ORLIK JELENIA GÓRA -:-
2019-09-29/11:00 LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - AZS WROCŁAW -:-
2019-09-29/12:00 KKS ZABRZE - TKKF STILON GORZÓW WLKP. -:-
2019-09-29/15:00 PROMIEŃ ŻARY - LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA -:-
2019-09-29/15:00 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - UKS BIELAWIANKA BIELAWA -:-
2019-09-29/18:00 KS UNIA OPOLE - UKS JASKÓŁKI -:-
Kolejka nr 7
2019-10-05/11:00 AZS WROCŁAW - KKS ZABRZE -:-
2019-10-05/11:00 UKS BIELAWIANKA BIELAWA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-10-05/15:00 UKS JASKÓŁKI - PROMIEŃ ŻARY -:-
2019-10-05/15:00 TKKF STILON GORZÓW WLKP. - KS UNIA OPOLE -:-
2019-10-05/15:00 K.S ORLIK JELENIA GÓRA - LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA -:-
2019-10-05/16:00 LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA - LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE -:-
Kolejka nr 8
2019-10-19/15:00 LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - UKS BIELAWIANKA BIELAWA -:-
2019-10-19/15:00 KS UNIA OPOLE - AZS WROCŁAW -:-
2019-10-19/15:00 UKS JASKÓŁKI - TKKF STILON GORZÓW WLKP. -:-
2019-10-20/12:00 KKS ZABRZE - K.S ORLIK JELENIA GÓRA -:-
2019-10-20/14:00 PROMIEŃ ŻARY - LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE -:-
2019-10-20/16:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA -:-
Kolejka nr 9
2019-10-26/11:00 AZS WROCŁAW - UKS JASKÓŁKI -:-
2019-10-26/11:00 UKS BIELAWIANKA BIELAWA - KKS ZABRZE -:-
2019-10-26/14:00 TKKF STILON GORZÓW WLKP. - PROMIEŃ ŻARY -:-
2019-10-26/14:00 K.S ORLIK JELENIA GÓRA - KS UNIA OPOLE -:-
2019-10-26/14:00 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2019-10-26/16:00 LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA - LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA -:-
Kolejka nr 10
2019-11-02/14:00 LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE -:-
2019-11-02/14:00 KKS ZABRZE - LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA -:-
2019-11-02/14:00 KS UNIA OPOLE - UKS BIELAWIANKA BIELAWA -:-
2019-11-02/14:00 UKS JASKÓŁKI - K.S ORLIK JELENIA GÓRA -:-
2019-11-02/14:00 TKKF STILON GORZÓW WLKP. - AZS WROCŁAW -:-
2019-11-03/14:00 PROMIEŃ ŻARY - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 11
2019-11-09/11:00 AZS WROCŁAW - PROMIEŃ ŻARY -:-
2019-11-09/11:00 UKS BIELAWIANKA BIELAWA - UKS JASKÓŁKI -:-
2019-11-09/13:00 LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA - KS UNIA OPOLE -:-
2019-11-09/14:00 K.S ORLIK JELENIA GÓRA - TKKF STILON GORZÓW WLKP. -:-
2019-11-09/14:00 LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE - KKS ZABRZE -:-
2019-11-10/16:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA -:-