Czwarta liga kobiet "grupa śląska"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS ROZBARK BYTOM 2 6 2 0 0 13:0
2 TS MITECH II ŻYWIEC 2 6 2 0 0 10:3
3 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 2 3 1 0 1 11:7
4 KS NIEPOKORNI ORZESZE 2 3 1 0 1 5:6
5 LKS BESTWINA 2 3 1 0 1 2:7
6 KKS WISŁA SKOCZÓW 2 3 1 0 1 1:6
7 KP WARTA ZAWIERCIE 2 0 0 0 2 1:6
8 KS KUŹNIA USTROŃ 2 0 0 0 2 2:10
Kolejka nr 2
2019-09-14/16:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2019-09-14/16:00 TS MITECH II ŻYWIEC - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 5:2
2019-09-14/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS NIEPOKORNI ORZESZE 1:4
2019-09-15/16:00 GKS ROZBARK BYTOM - LKS BESTWINA 7:0
Kolejka nr 2
2019-09-14/16:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 1:0
2019-09-14/16:00 TS MITECH II ŻYWIEC - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 5:2
2019-09-14/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS NIEPOKORNI ORZESZE 1:4
2019-09-15/16:00 GKS ROZBARK BYTOM - LKS BESTWINA 7:0
Kolejka nr 1
2019-09-07/11:00 LKS BESTWINA - KP WARTA ZAWIERCIE 2:0
2019-09-07/14:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KS KUŹNIA USTROŃ 9:2
2019-09-07/16:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - TS MITECH II ŻYWIEC 1:5
2019-09-08/17:30 GKS ROZBARK BYTOM - KKS WISŁA SKOCZÓW 6:0
Kolejka nr 3
2019-09-21/11:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-09-22/16:00 LKS BESTWINA - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2019-09-22/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - TS MITECH II ŻYWIEC -:-
2019-10-27/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
Kolejka nr 4
2019-09-28/11:00 LKS BESTWINA - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2019-09-28/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-09-28/16:00 GKS ROZBARK BYTOM - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
2019-09-29/16:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - TS MITECH II ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 5
2019-10-05/14:00 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - LKS BESTWINA -:-
2019-10-05/15:00 TS MITECH II ŻYWIEC - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-10-06/12:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2019-10-06/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - GKS ROZBARK BYTOM -:-
Kolejka nr 6
2019-10-12/15:00 KKS WISŁA SKOCZÓW - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2019-10-12/15:00 GKS ROZBARK BYTOM - TS MITECH II ŻYWIEC -:-
2019-10-12/15:00 LKS BESTWINA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2019-10-13/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 -:-
Kolejka nr 7
2019-10-19/12:30 AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - KKS WISŁA SKOCZÓW -:-
2019-10-19/15:00 TS MITECH II ŻYWIEC - LKS BESTWINA -:-
2019-10-19/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE - GKS ROZBARK BYTOM -:-
2019-10-20/15:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-