Bielsko-Biała: Klasa B

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS LIGOTA CENTRUM 5 15 5 0 0 21:2
2 LKS ORZEŁ KOZY 4 12 4 0 0 17:3
3 LKS CZANIEC II 5 10 3 1 1 13:8
4 TS PODBESKIDZIE U-21 3 9 3 0 0 11:3
5 LKS ZAMEK GRODZIEC 5 7 2 1 2 16:14
6 LKS SOKÓŁ ZABRZEG 5 7 2 1 2 11:13
7 KS ISKRA RYBARZOWICE 5 7 2 1 2 13:14
8 LKS BESKID GODZISZKA 5 4 1 1 3 7:19
9 LKS GROŃ BUJAKÓW 5 4 1 1 3 4:9
10 GKS CZARNI II JAWORZE 4 4 1 1 2 11:11
11 LKS MAZAŃCOWICE 5 1 0 1 4 6:15
12 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 5 0 0 0 5 3:22
Kolejka nr 5
2019-09-14/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS MAZAŃCOWICE 4:0
2019-09-14/16:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS CZANIEC II 1:3
2019-09-14/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS LIGOTA CENTRUM 0:4
2019-09-14/16:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS GROŃ BUJAKÓW 2:1
2019-09-14/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - GKS CZARNI II JAWORZE 2:1
2019-09-15/16:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - LKS ZAMEK GRODZIEC 5:1
Kolejka nr 5
2019-09-14/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS MAZAŃCOWICE 4:0
2019-09-14/16:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS CZANIEC II 1:3
2019-09-14/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS LIGOTA CENTRUM 0:4
2019-09-14/16:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS GROŃ BUJAKÓW 2:1
2019-09-14/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - GKS CZARNI II JAWORZE 2:1
2019-09-15/16:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - LKS ZAMEK GRODZIEC 5:1
Kolejka nr 4
2019-09-07/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 4:0
2019-09-07/16:00 LKS MAZAŃCOWICE - LKS BESKID GODZISZKA 3:3
2019-09-07/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS ORZEŁ KOZY 1:3
2019-09-08/11:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - KS ISKRA RYBARZOWICE 1:2
2019-09-08/11:00 LKS CZANIEC II - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 8:2
Kolejka nr 3
2019-08-31/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS LIGOTA CENTRUM 0:4
2019-08-31/16:00 LKS ORZEŁ KOZY - GKS CZARNI II JAWORZE 5:1
2019-08-31/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW 0:1
2019-09-01/11:00 LKS CZANIEC II - LKS MAZAŃCOWICE 1:0
2019-09-01/14:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC 3:4
2019-09-01/16:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - LKS BESKID GODZISZKA 4:1
Kolejka nr 2
2019-08-24/17:00 LKS MAZAŃCOWICE - TS PODBESKIDZIE U-21 1:2
2019-08-24/17:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS ORZEŁ KOZY 0:7
2019-08-24/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS CZANIEC II 4:0
2019-08-25/11:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 9:2
2019-08-25/11:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS SOKÓŁ ZABRZEG 0:4
2019-09-04/17:30 GKS CZARNI II JAWORZE - KS ISKRA RYBARZOWICE 4:4
Kolejka nr 1
2019-08-15/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS BESKID GODZISZKA 4:1
2019-08-17/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS ZAMEK GRODZIEC 1:1
2019-08-17/17:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS MAZAŃCOWICE 5:2
2019-08-17/17:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - GKS CZARNI II JAWORZE 0:5
2019-08-18/11:00 LKS CZANIEC II - LKS GROŃ BUJAKÓW 1:1
Kolejka nr 1
2019-11-03/12:00 LKS ORZEŁ KOZY - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
Kolejka nr 4
2019-09-08/16:00 GKS CZARNI II JAWORZE - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
Kolejka nr 6
2019-09-21/16:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2019-09-21/16:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
2019-09-21/16:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2019-09-21/16:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2019-09-22/11:00 LKS CZANIEC II - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2019-09-22/16:00 LKS MAZAŃCOWICE - GKS CZARNI II JAWORZE -:-
Kolejka nr 7
2019-09-28/16:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - LKS MAZAŃCOWICE -:-
2019-09-28/16:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2019-09-28/16:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS CZANIEC II -:-
2019-09-28/16:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-09-29/11:00 GKS CZARNI II JAWORZE - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2019-09-29/16:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
Kolejka nr 8
2019-10-05/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2019-10-05/15:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-
2019-10-06/11:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - GKS CZARNI II JAWORZE -:-
2019-10-06/11:00 LKS CZANIEC II - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
2019-10-06/15:00 LKS MAZAŃCOWICE - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
2019-10-06/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS BESKID GODZISZKA -:-
Kolejka nr 9
2019-10-12/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS MAZAŃCOWICE -:-
2019-10-12/15:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2019-10-12/15:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS CZANIEC II -:-
2019-10-12/15:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-10-13/11:00 GKS CZARNI II JAWORZE - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2019-10-13/16:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
Kolejka nr 10
2019-10-19/15:00 LKS SOKÓŁ ZABRZEG - LKS BESKID GODZISZKA -:-
2019-10-19/15:00 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE - TS PODBESKIDZIE U-21 -:-
2019-10-19/15:00 KS ISKRA RYBARZOWICE - LKS ORZEŁ KOZY -:-
2019-10-20/11:00 LKS CZANIEC II - GKS CZARNI II JAWORZE -:-
2019-10-20/15:00 LKS MAZAŃCOWICE - LKS GROŃ BUJAKÓW -:-
2019-10-20/15:00 LKS LIGOTA CENTRUM - LKS ZAMEK GRODZIEC -:-
Kolejka nr 11
2019-10-26/14:00 LKS ORZEŁ KOZY - LKS MAZAŃCOWICE -:-
2019-10-26/14:00 LKS BESKID GODZISZKA - LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE -:-
2019-10-26/14:00 LKS ZAMEK GRODZIEC - LKS CZANIEC II -:-
2019-10-27/11:00 GKS CZARNI II JAWORZE - LKS SOKÓŁ ZABRZEG -:-
2019-10-27/11:00 LKS GROŃ BUJAKÓW - LKS LIGOTA CENTRUM -:-
2019-10-27/14:00 TS PODBESKIDZIE U-21 - KS ISKRA RYBARZOWICE -:-