Klasa okręgowa "ZINA Bielsko-Tychy" Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS LĘDZINY 7 15 4 3 0 15:5
2 LKS PASJONAT DANKOWICE 7 13 4 1 2 18:7
3 KS BESTWINKA 7 13 4 1 2 10:12
4 LKS WISŁA WIELKA 7 12 4 0 3 10:16
5 GKS CZARNI JAWORZE 7 12 4 0 3 12:13
6 MKS ISKRA PSZCZYNA 6 12 4 0 2 16:9
7 LKS BESTWINA 6 11 3 2 1 15:8
8 LKS SOKÓŁ WOLA 7 11 3 2 2 12:9
9 LKS STUDZIENICE 6 10 3 1 2 16:15
10 LKS ŁĄKA 7 10 3 1 3 9:13
11 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 6 9 3 0 3 16:13
12 LKS OGRODNIK TYCHY 6 7 2 1 3 9:8
13 BTS REKORD II 7 6 2 0 5 13:14
14 KS PIAST BIERUŃ 6 3 1 0 5 8:14
15 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 7 3 1 0 6 8:23
Kolejka nr 7
2019-09-14/13:00 KS BESTWINKA - LKS ŁĄKA 1:0
2019-09-14/16:00 KS PIAST BIERUŃ - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-09-14/16:00 MKS LĘDZINY - LKS SOKÓŁ WOLA 0:0
2019-09-14/16:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - GKS CZARNI JAWORZE 1:2
2019-09-14/16:00 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE - LKS BESTWINA 1:3
2019-09-15/16:00 MRKS II CZECHOWICE-DZ. - BTS REKORD II 1:3
2019-09-15/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS WISŁA WIELKA 6:0
2019-09-25/16:30 LKS STUDZIENICE - LKS OGRODNIK TYCHY -:-
Kolejka nr 7
2019-09-14/13:00 KS BESTWINKA - LKS ŁĄKA 1:0
2019-09-14/16:00 MKS LĘDZINY - LKS SOKÓŁ WOLA 0:0
2019-09-14/16:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - GKS CZARNI JAWORZE 1:2
2019-09-14/16:00 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE - LKS BESTWINA 1:3
2019-09-15/16:00 MRKS II CZECHOWICE-DZ. - BTS REKORD II 1:3
2019-09-15/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS WISŁA WIELKA 6:0
Kolejka nr 6
2019-09-07/12:00 LKS SOKÓŁ WOLA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:4
2019-09-07/14:30 LKS BESTWINA - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:2
2019-09-07/16:00 KS PIAST BIERUŃ - LKS STUDZIENICE 1:2
2019-09-07/16:00 LKS ŁĄKA - LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 1:3
2019-09-07/16:00 LKS WISŁA WIELKA - MKS ISKRA PSZCZYNA 3:2
2019-09-07/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - MRKS II CZECHOWICE-DZ. 4:1
2019-09-08/15:00 LKS OGRODNIK TYCHY - KS BESTWINKA 0:0
2019-09-08/15:00 BTS REKORD II - MKS LĘDZINY 0:4
Kolejka nr 5
2019-08-31/17:00 MKS LĘDZINY - GKS CZARNI JAWORZE 4:0
2019-08-31/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS ŁĄKA 0:1
2019-08-31/17:00 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE - LKS OGRODNIK TYCHY 0:4
2019-08-31/17:00 LKS STUDZIENICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:1
2019-09-01/16:00 BTS REKORD II - LKS SOKÓŁ WOLA 0:1
2019-09-01/16:00 MRKS II CZECHOWICE-DZ. - LKS WISŁA WIELKA 0:2
2019-09-01/16:00 KS BESTWINKA - KS PIAST BIERUŃ 3:0
Kolejka nr 4
2019-08-24/17:00 LKS SOKÓŁ WOLA - LKS STUDZIENICE 2:2
2019-08-24/17:00 KS PIAST BIERUŃ - LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 5:0
2019-08-24/17:00 LKS OGRODNIK TYCHY - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:0
2019-08-24/17:00 LKS BESTWINA - MRKS II CZECHOWICE-DZ. 5:1
2019-08-24/17:00 LKS WISŁA WIELKA - MKS LĘDZINY 1:2
2019-08-24/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - BTS REKORD II 3:2
2019-08-25/16:00 KS BESTWINKA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:3
2019-08-28/17:30 LKS ŁĄKA - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:5
Kolejka nr 3
2019-08-17/17:00 MKS LĘDZINY - LKS BESTWINA 0:0
2019-08-17/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS OGRODNIK TYCHY 1:0
2019-08-17/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS PIAST BIERUŃ 2:0
2019-08-17/17:00 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2:5
2019-08-18/13:30 BTS REKORD II - LKS WISŁA WIELKA 6:0
2019-08-18/16:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS SOKÓŁ WOLA 1:2
2019-08-18/16:00 MRKS II CZECHOWICE-DZ. - LKS ŁĄKA 2:3
2019-08-18/16:00 KS BESTWINKA - LKS STUDZIENICE 5:4
Kolejka nr 2
2019-08-15/15:00 LKS SOKÓŁ WOLA - KS BESTWINKA 5:0
2019-08-15/15:00 LKS STUDZIENICE - LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE 4:2
2019-08-15/15:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 4:1
2019-08-15/15:00 LKS OGRODNIK TYCHY - MRKS II CZECHOWICE-DZ. 2:4
2019-08-15/15:00 LKS ŁĄKA - MKS LĘDZINY 2:2
2019-08-15/15:00 LKS WISŁA WIELKA - GKS CZARNI JAWORZE 2:0
2019-09-11/17:00 KS PIAST BIERUŃ - MKS ISKRA PSZCZYNA 1:4
2019-09-11/17:00 LKS BESTWINA - BTS REKORD II 4:2
Kolejka nr 1
2019-08-10/13:30 BTS REKORD II - LKS ŁĄKA 0:1
2019-08-10/17:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS BESTWINA 2:1
2019-08-10/17:00 MKS LĘDZINY - LKS OGRODNIK TYCHY 3:2
2019-08-10/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 3:2
2019-08-10/17:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS STUDZIENICE 4:2
2019-08-10/17:00 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE - KS BESTWINKA 0:1
2019-08-11/16:00 MRKS II CZECHOWICE-DZ. - KS PIAST BIERUŃ 3:1
2019-08-28/17:00 LKS WISŁA WIELKA - LKS SOKÓŁ WOLA 2:0
Kolejka nr 5
2019-09-25/17:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS BESTWINA -:-
Kolejka nr 7
2019-09-14/16:00 KS PIAST BIERUŃ - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-09-25/16:30 LKS STUDZIENICE - LKS OGRODNIK TYCHY -:-
Kolejka nr 8
2019-09-21/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-09-21/15:00 BTS REKORD II - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2019-09-21/16:00 LKS SOKÓŁ WOLA - KS PIAST BIERUŃ -:-
2019-09-21/16:00 LKS ŁĄKA - LKS STUDZIENICE -:-
2019-09-21/16:00 LKS BESTWINA - KS BESTWINKA -:-
2019-09-21/16:00 MKS LĘDZINY - MRKS II CZECHOWICE-DZ. -:-
2019-09-22/15:00 LKS OGRODNIK TYCHY - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-09-22/16:00 LKS WISŁA WIELKA - LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE -:-
Kolejka nr 9
2019-09-28/16:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - MKS LĘDZINY -:-
2019-09-28/16:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - BTS REKORD II -:-
2019-09-28/16:00 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2019-09-28/16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ŁĄKA -:-
2019-09-28/16:00 KS PIAST BIERUŃ - LKS OGRODNIK TYCHY -:-
2019-09-29/16:00 MRKS II CZECHOWICE-DZ. - LKS SOKÓŁ WOLA -:-
2019-09-29/16:00 KS BESTWINKA - LKS WISŁA WIELKA -:-
2019-09-29/16:00 LKS STUDZIENICE - LKS BESTWINA -:-
Kolejka nr 10
2019-10-05/15:00 LKS SOKÓŁ WOLA - LKS OGRODNIK TYCHY -:-
2019-10-05/15:00 LKS ŁĄKA - KS PIAST BIERUŃ -:-
2019-10-05/15:00 LKS BESTWINA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-10-05/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - KS BESTWINKA -:-
2019-10-05/15:00 BTS REKORD II - LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE -:-
2019-10-05/15:00 MKS LĘDZINY - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-10-06/15:00 LKS WISŁA WIELKA - LKS STUDZIENICE -:-
2019-10-06/15:00 MRKS II CZECHOWICE-DZ. - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
Kolejka nr 11
2019-10-12/15:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS SOKÓŁ WOLA -:-
2019-10-12/15:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - MRKS II CZECHOWICE-DZ. -:-
2019-10-12/15:00 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE - MKS LĘDZINY -:-
2019-10-12/15:00 LKS STUDZIENICE - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2019-10-12/15:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS WISŁA WIELKA -:-
2019-10-12/15:00 KS PIAST BIERUŃ - LKS BESTWINA -:-
2019-10-12/15:00 LKS OGRODNIK TYCHY - LKS ŁĄKA -:-
2019-10-13/15:00 KS BESTWINKA - BTS REKORD II -:-
Kolejka nr 12
2019-10-19/15:00 LKS SOKÓŁ WOLA - LKS ŁĄKA -:-
2019-10-19/15:00 LKS BESTWINA - LKS OGRODNIK TYCHY -:-
2019-10-19/15:00 GKS CZARNI JAWORZE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-10-19/15:00 BTS REKORD II - LKS STUDZIENICE -:-
2019-10-19/15:00 MKS LĘDZINY - KS BESTWINKA -:-
2019-10-19/15:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-
2019-10-20/15:00 LKS WISŁA WIELKA - KS PIAST BIERUŃ -:-
2019-10-20/15:00 MRKS II CZECHOWICE-DZ. - LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE -:-
Kolejka nr 13
2019-10-26/14:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS SOKÓŁ WOLA -:-
2019-10-26/14:00 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2019-10-26/14:00 LKS STUDZIENICE - MKS LĘDZINY -:-
2019-10-26/14:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - BTS REKORD II -:-
2019-10-26/14:00 KS PIAST BIERUŃ - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2019-10-26/14:00 LKS OGRODNIK TYCHY - LKS WISŁA WIELKA -:-
2019-10-26/14:00 LKS ŁĄKA - LKS BESTWINA -:-
2019-10-27/14:00 KS BESTWINKA - MRKS II CZECHOWICE-DZ. -:-
Kolejka nr 14
2019-11-03/14:00 LKS SOKÓŁ WOLA - LKS BESTWINA -:-
2019-11-03/14:00 LKS WISŁA WIELKA - LKS ŁĄKA -:-
2019-11-03/14:00 GKS CZARNI JAWORZE - LKS OGRODNIK TYCHY -:-
2019-11-03/14:00 BTS REKORD II - KS PIAST BIERUŃ -:-
2019-11-03/14:00 MKS LĘDZINY - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2019-11-03/14:00 MRKS II CZECHOWICE-DZ. - LKS STUDZIENICE -:-
2019-11-03/14:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS BESTWINKA -:-
2019-11-03/14:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE -:-
Kolejka nr 15
2019-11-09/14:00 LKS RUDOŁTOWICE ĆWIKLICE - LKS SOKÓŁ WOLA -:-
2019-11-09/14:00 LKS STUDZIENICE - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2019-11-09/14:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - MRKS II CZECHOWICE-DZ. -:-
2019-11-09/14:00 KS PIAST BIERUŃ - MKS LĘDZINY -:-
2019-11-09/14:00 LKS OGRODNIK TYCHY - BTS REKORD II -:-
2019-11-09/14:00 LKS ŁĄKA - GKS CZARNI JAWORZE -:-
2019-11-09/14:00 LKS BESTWINA - LKS WISŁA WIELKA -:-
2019-11-10/14:00 KS BESTWINKA - LKS PASJONAT DANKOWICE -:-