Kibice Czarnych Sosnowiec już po inauguracji sezonu 2020/2021 w Ekstralidze, fetując okazałe zwycięstwo drużyny Sebastiana Stemplewskiego z Olimpią Szczecin 8:0, śpiewali: Lidera mamy, do końca go nie oddamy.

KKS Czarni Sosnowiec – Olimpia Szczecin 8:0

Dodatkowe informacje

  • YouTube ID ab0hawZY4X4

Drużyna, która miniony sezon Ekstraligi zakończyła z tytułem drugich wicemistrzyń Polski i premią 100 tysięcy złotych nie przespała lata. Zespół Czarnych Sosnowiec, bo o nim mowa, rozpoczął nowe rozgrywki wystrzałowo, od zwycięstwa 8:0 z Olimpią Szczecin.

piątek, 07 sierpień 2020 10:09

Komunikat Komisji Dyscypliny z 6 sierpnia

W dniu 06.08.2020 r. odbyło się posiedzenie Komisji Dyscypliny Śląskiego ZPN. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Za nami pierwsze losowanie Pucharu Polski Kobiet na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Na konferencji prasowej w siedzibie resortu zdrowia minister Łukasz Szumowski poinformował o planowanym wprowadzeniu dodatkowych obostrzeń w związku z największym przyrostem zakażeń.

środa, 05 sierpień 2020 11:11

Wybór należy do kibica - tam gdzie można

Pamiętając, że w powiatach: rybnickim, wodzisławskim i pszczyński oraz w miastach Rybnik i Ruda Śląska, mecze odbywać się będą bez udziału publiczności, prezentujemy zestaw par na najbliższe dni.

czwartek, 06 sierpień 2020 07:37

Kurs komentatora sportowego

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby zostać komentatorem sportowym? Jak głośno potrafisz krzyknąć gol!? Widzisz siebie za „sitkiem”, komentującego mecz Polska – Anglia na mistrzostwach świata? Teraz masz szansę spełnić swoje marzenia i wziąć udział w kursie organizowanym przez Telewizję Sfera w dniach 22-23 sierpnia. Zajęcia odbędą się w profesjonalnym studiu telewizyjnym w Rudzie Śląskiej.

Strona 1 z 303